TS3 Kurulumu

Bildiğiniz gibi profesyonel oyuncular TeamSpeak 3 kullanırlar ve takımlarına oyuncu seçerken bu programı yükleme ve kullanma şartını zorunlu hale getirler.

Resimli Anlatım

Resimli TS3 Kurulumu anlatımımız sayesinde sizde bu ogranize online oyunlara katılıp TS3 kullanmayan oyunculara karşı büyük avantaj kazanacaksınız.

TS3 Kurulumu 1

Sözleşme Kabulu "I Agree"

TS3 Kurulumu 2

İlk olarak TeamSpeak 3 kurulumu sözleşmesi "I Agree" seçeneğine tıklanarak kabul edilmesi sağlanır. Bu onaylama ts3 programının kurulması için bir zorunluluktur.

Kurulacak Oturum"Next"

TS3 Kurulumu 3

TS3 Kurulumunun kullandiğiniz bilgisayar üzerinde tüm oturumlara mı kurulsun, yoksa sadece bulunduğunuz oturumamı kuralım seçeneği mevcuttur. Resimde tüm bilgisayar oturumları seçilmiştir.

Değiştirmeyin "Next"

TS3 Kurulumu 4

Bu partta, kullanıcı dosyalarının kaydedilmesi için "recommended" olarak yani "önerilen" kurulum seçeneği seçilmelidir.

Değiştirmeyin "Install"

TS3 Kurulumu 5

Bilgisayarınızda bulunan Program Ekle ve Kaldır sekmesinde TS3 programının "TeamSpeak 3 Client" ismi değiştirir. Değişiklik önerilmez.

Bekleyin "Yükleniyor"

TS3 Kurulumu 6

Resimdede gördüğünüz gibi burda kurulumun tamamlanmasını beklemekten başka işlevsel bir seçenek bulunmamaktadır. Dilerseniz "Show Details"e tıklayarak kurulum dosyalarını kurulum esnasında takip edebilirsiniz.

TS3 Adresiniz "Sunucu IP"

TS3 Kurulumu 7

TeamSpeak 3 kullanabilmek için TS3 Kiralamalı yada TS3 satın alan bir arkadaşınız olmalı ki size bağlanabilmeniz için bir ip ve port adresi vermelidir. Bu ts3 adresleri güvenlik nedeniyle şifrelide olabilirler.

TS3 Konuşma Tuşu "Ayarı"

TS3 Kurulumu 8

TS3 Kurulumunu başarıyla tamamladık. Şimdi sıra geldi TeamSpeak 3 ayarlarını kendimize göre düzenlemeye. TS3 programının üstündeki seklemerden "Settings" sekmesini tıklayarak, "Options" seçeneğini açalım.

Seçenek"Push-to-Talk"

TS3 Kurulumu 9

Daha sonra karşımıza çıkacak kapsamlı "Options" sayfasında "Capture" seçeneğine gelin ve "Push-to-Talk" sekmesine tıkladıktan sonra karşımıza çıkan gri yazıyı gördüğümüzde, oyun içinde kullanacağımız bas konuş tuşunuzu belirlemelisiniz.

TeamSpeak 3 Arama

  • TS3 Almak İstiyorum
  • TS3 Kurulumu
  • TS3 Satış
  • TS3 Dosyaları
  • TS3 Destek
  • TS3 İndir
  • TS3 Sunucu
  • TS3 Satın Alma
  • TS3 Türkiye
  • TS3 Kiralama
Site Haritası
FiFA Hakemi

“Başarının anahtarı, dünyada olup bitenleri algılayıp günün ihtiyaçlarına uygun ürünleri sunmaktır. Tersini düşünenler ise günün ihtiyaçlarını ürünlerine uydurmak için uğraşıp dururlar.”

Pieter C. Vink, Hakem

Yükleniyor..TS3 ALma paketlerimiz siz değerli müşterilerimiz için devamlı güncellenmektedir.

Başa Dön

Streaming protokollerinin kesintisiz kullanıldığı bir Canlı Radyo Dinle platformu https://www.canliradyodinle.fm sayfasını destekliyoruz.
2021 © TurkSpeak. All rights reserved. Design by TS3 Satın Alma