Hizmet Sözleşmesi


Madde 1: TurkSpeak sunucularinda sunumu yapilan hiçbir yazili, sesli veya görsel içerik, materyal Türkiye Cumhuriyeti Kanunlarina aykiri olamaz. Aksi takdirde dogan ve dogacak olan tüm maddi ve manevi sorumluluklar Müşteri'ye aittir. Servis Saglayici yükümlü degildir.

Madde 2: Servis saglayici, Müşteri'nin servisleri kullanimindan veya hatali kullanimindan, sayfa içeriklerinden, elektronik posta (e-mail) ile alinan veya gönderilen bilgi, resim, yazi vs. den, dogan ve dogacak olan maddi veya manevi zararlardan dolayi sorunlu tutulamaz. Sorumluluk, Müşteri'ye aittir.

Madde 3: Servis Saglayici, Müşteri'nin her türlü verisini korumak için, düzenli olarak yedekleme yapar, (sunucu-vps-vds hariçtir)buna ragmen Servis Saglayici'da bulunan verilerde olusabilecek hatalardan sorumlu degildir. Verileri yedeklemekle Müşteri sorumludur.

Madde 4: Müşteri, telif haklari yasasina uymak zorundadir. Telif hakki baskasina ait yazi, metin, resim vs. dökümanlarin izinsiz kopyalanmasi ve bunlarin Müşteri sayfalarinda yayinlanmasi ve bulundurulmasindan dolayi çikacak anlasmazliklarda, Servis Saglayici taraf olarak gösterilemez, maddi veya manevi olarak sorumlu tutulamaz. Bu gibi durumlarda, üçüncü sahislara taraf Müşteri'dir ve dogacak olan bütün maddi veya manevi zararlari karsilamayi Müşteri kabul eder. Bu gibi durumlarda Servis Saglayici anlasmayi fesih etme hakkini sakli tutar.

Madde 5: Müşteri verilerinde, hiçbir sekilde, yasalara, ahlaki ve kanuni degerlere aykiri, yazili veya görsel içerik, telif haklari alinmis ve ücretsiz dagitimina izin verilmemis her türlü materyal, korsan yazilimlar bulundurmayacagini kabul eder. Bulundurdugu taktirde Servis Saglayici sorumlu tutulamaz, sorumluluk Müşteri'ye aittir. Servis Saglayici, bu maddenin ihlali durumunda anlasmayi fesih etme hakkina sahiptir.

Madde 6: Internet, bir medya ortami oldugundan, Müşteri , verilerinde gizli veya kisisel unsurlar olmamasina dikkat etmelidir. Aksi taktirde dogabilecek sorunlardan, Servis Saglayici yükümlü degildir.

Madde 7: Müşteri ödemelerini belirlenen dönemlerde yapmalidir. Belirli ödemelerin zamaninda yapilmamasi durumunda, Servis Saglayici, Müşteri'nin hesabini kapatma,fiyat degistirme ve sözlesmeyi fesih etme hakkini sakli tutar.

Madde 8: Alaln adı işlemlerinde MOVE(ücretsiz transfer işlemi)sadece firmamız da bulunan mevcut alan adını bir yıl uzatıldığı taktirde izin verilmektedir

Madde 9: Müşteri, Servis Saglayici sunucularini kullanarak 3. sahislara ücretsiz hizmetler (e-mail, sayaç, form, top-site, anket vb. programlar) veremez ve verilen servisleri kötüye kullanamaz. Servis Saglayici, bu maddenin ihlali durumunda anlasmayi fesih etme hakkina sahiptir.

Madde 10: Müşteri kesinlikle spam e-mail gönderemez. Internet kullanicilarini dil, siklik ya da dosya boyutu açisindan rahatsiz edecek emailler yollayamaz. Internet kullanicilarina istekleri disinda ticari reklam mailleri yollayamaz.Spam mail gönderim yaptığı tespit edilen müşterin hizmeti derhal durdurulur.Müşteriye ait yedekler ilk 3 iş günün de kendisine iletilir.Müşteri yaptığı ödeme kesinlikle iade edilmez

Madde 11: Müşteri kesinlikle TurkSpeak sistemlerini diger internet kullanicilarini zor durumda birakmak, sistemlerine zarar vermek, sistemlerinin isleyisini engellemek, bu sistemlerden veri çalmak veya bu sistemleri herhangi bir sekilde yaniltmak için kullanamaz. Müşteri hiçbir sekilde TurkSpeak sistemlerinin güvenligini tehdit edecek girisimlerde ve uygulamalarda bulunamaz. Örnek olarak (fakat bunlarla sinirli degildir): Sisteme yada sistemin herhangi bir bölümüne yetki disi izinsiz giris, kullanim, güvenlik taramalari, sistem kaynaklari ve trafigini ölçme ve test islemleri, email bombardimani, DoS (Denial Of Service) saldirilari ve sistemi asiri yükleme girisiminde bulunan saldirilarda bulunmak yasaktir. Servis Saglayici bu maddenin ihlali durumunda anlasmayi fesih etme hakkina sahiptir.

Madde 12: Müşteri kesinlikle TurkSpeak sistemlerinin kaynaklarini (bunlarla sinirli olmamakla birlikte örnegin: CPU, RAM ve network kaynaklari), TurkSpeak 'in diger Müşterilerine verdigi hizmetleri engelleyecek veya kisitlayacak sekilde yüksek oranda kullanamaz. Bu durumda TurkSpeak Müşteriden sistem kaynaklarinin kullanimini kabul edilebilir bir seviyeye indirmesini yada kullandigi kaynaklari karsilamak için gereken ilave teknik donanim ve kaynaklarin bedelini talep edebilir. Aksi taktirde TurkSpeak sözlesmeyi fesih etme hakkina sahiptir.

Madde 13: Servis saglayici, Müşteri web sitesinin internet ortaminda sürekli yayinlanmasi için gerekli servisi vermekle yükümlüdür. Fakat teknik hata ve servis saglayici disinda olusan kesintilerden dolayi sorumlu tutulamaz.

Madde 14: Müşteri, Servis Saglayici'si ile aralarindaki sözlesmenin uygulanmamasindan dogacak tüm uyusmazliklarda Çanakkale Mahkemelerini ve Çanakkale Icra Dairelerinin yetkili oldugunu kabul eder.

Madde 15: Servis Saglayici, hizmetlerinin fiyatlarini degistirme hakkini sakli tutar.

Madde 16: Sağlanan hizmette en fazla 3 kez (web hosting bayi reseller)Silinerek yeniden farklı bir isim ile açılması veya paket üzerin de değişiklik yapılması mümkündür.3 Kez yapılan bu değişiklikler den son ra kesinlikle yenileme işlemi veya müşteri iadesi yapılmaz.

Madde 17: Müşteri istedigi zaman sözlesmeyi fesih edebilir, fakat ödenmis ücretlerin iadesi yapilmaz.Kullandığı mevcut bir ürünü iptal edilecek ise son ödeme tarihin den 3 gün önce sistem üzerinden iptal telebi vermek zorundadır.Aksi taktirde hiçbir hak talep edemez. (Ücret idae süresi 15 gün ile sinirlidir)

Madde 18: Müşterin Kayit/Basvuru sirasinda verdigi Elektronik Posta Adresine (Email) yapilan tüm bildirimler, Müşteriye yapilmis sayilir. Müşteri Iletisim Email Adresini güncel tutmakla yükümlüdür.

Madde 19: Isbu sözlesme, TurkSpeak alinan tüm hizmetler için geçerlidir.

Madde 20: Ücreti ödenmis hizmetler için, hizmet süresi dolmadan hizmetin iptal edilmesi halinde(hizmet sözlesmesine aykiri kullanim, kullanici istegi vb.. sebeplerle) hizmet ücretinin tamaminin veya kullanilmayan sürenin ücretinin iadesi yapilmayacaktir. Hesabinizda bulunan krediyi bizden alabileceginiz hizmetler için kullanabilirsiniz fakat erken sonlandirilacak hizmetler için iade yapilmayacak veya hesabiniza kredi eklenmeyecektir

Madde 21: Müşteri sorumluluklari arasinda firmayi karalama, olumsuz elestirme, internet ortaminda yada baska platformda bu tarz kampanyalar düzenlenmesi takdirde hesap sorgusuz ve sualsiz sunuculardan silinerek, firmamiz hic¸bir sorumluluk kabul etmeyecektir.

Madde 22: Birçok kisi ve firma internet hizmetleri için TurkSpeak internet hizmetleri ne güvense de, yine de kullanicilarin %100'ünün memnun kalmayacagi açiktir. Hiçbir is dalinda bu mümkün olmamaktadir. 7 gün içerisinde TurkSpeak Internet Hizmetlerinin sagladigi hizmetlerden memnun kalmadiginizi düsünürseniz, Müşteri panelinizden hizmetinizi iptal edebilir ve geri ödeme alabilirsiniz. KAMPANYALI PAKETLERIMIZDE KESINLIKLE GERI ÖDEME YAPILMAZ Iade garantisiyle ilgili akliniza takilanlari [email protected] adresine e-mail atarak ögrenebilirsiniz. Bilgi: Iade garantisi, web hosting hizmetleri haricindeki(alan adi kaydi-transferi, VPS-VDS, kiralik sunucu, teamspeak 3, teamspeak 2, cloud sunucu, lisanslama, yazilim vb..) hizmetleri içermemektedir. Alan adlari, teamspeak sunucular, kiralik sunucular, co-location, lisans, yazilim hizmetleri iptal edilemez ve bu hizmetlere geri ödeme yapilmaz. Bütün geri ödemeler 30 is günü içerisinde yapilacaktir. Iade garantisi, hizmet sözlesmesine uymadigindan ötürü askiya alinan/durdurulan hesaplari kapsamamaktadir. Her kullanicimiz, yalnizca ilk aldigi hizmet için iade talebinde bulunabilir. Örnegin, turkspeak.com adresinden aldiginiz/almakta oldugunuz bir hizmet varsa ve ikinci bir hizmet satin alirsaniz, bu hizmet için iade garantisi geçerli degildir..

Madde 23: Firmamızdan alınan herhangi bir hizmet(web hosting ts3 satın alma radyo hosting web reseller tv hosting teamspeak 3 kirama) paketleri ödeme süresi geçtikten sonra kampanyalı paketrlerimiz 1 gün normal satış yapılan pakertlerin hizmeti 3 gün içinde otomatik durdurulur.

Madde 24: Kampanyalı olarak satılan herhangi bir ürün ücreti asla geri ödeme yapılmaz. Kampanyalı olarak alınan hosting ve TS3 paketlerin de alan adı değişikliği kesinlikle yapılmaz. Mevcut kampanyalı web hosting paketin deki ilk alan adı ile süre bitimine kadar kullanmak zorundadır.

Madde 25: Servis Saglayici, yapilan sözlesmede belirtilen islemleri zamaninda yapmakla yükümlüdür.

Madde 26: Isbu sözlesme 26 Madde'den ibarettir ve kayit tarihinde baslar, fesih edilinceye kadar geçerlidir. Müşteri, online kayit veya herhangi bir yolla Servis Saglayici hizmetlerinden yararlandiginda bu sözlesme maddelerini kabul etmis sayilir.

Son Güncelleme 5/11/2012

Yükleniyor..TS3 ALma paketlerimiz siz değerli müşterilerimiz için devamlı güncellenmektedir.

Başa Dön

Streaming protokollerinin kesintisiz kullanıldığı bir Canlı Radyo Dinle platformu https://www.canliradyodinle.fm sayfasını destekliyoruz.
2024 © TurkSpeak. All rights reserved. Design by TS3 Satın Alma