TS3 kurmak için kiralanan sunucu lokasyonlarımız

Posted by Ferhat in Tarihli yazı Nisan 21th, 2014 at 13:00 pm

TS3 Sunucu Lokasyonları

Yukaridaki haritada gördüğünüz noktalar öncelikle Hollanda ve Almanya LeaseWeb GmbH, İngiltere RedStation, Amerika FDCServers gibi kaliteli veri merkezlerinin lokasyonları üzerinde dedicated sunucularımızı barındırmaya özen gösteriyoruz.


TeamSpeak 2 den TeamSpeak 3 sistemlerine geçiş başladı..

Posted by Ferhat in Tarihli yazı Haziran 13th, 2012 at 11:00 pm

TeamSpeak 2 kurulumlu sunucularımız artık yavaş yavaş ömrünü tamamlamakta olup yerini TS3 kurulumuna bırakmıştır. Bu değişim online oyun severler için bir devrim niteliği taşısada teamspeak firmasının mevcut sürümlerine alışmakta zorlanmışlardır. Fakat bu son sürüm hakkında fazla bilginin internet üzerinde bulunamamasına rağmen Türk online oyun severler bu yeni programı kısa zamanda konuşturmayı başarmıştır. (;

TeamSpeak 3 kiralama imkanlarının günümüzde arttığını düşünürsek, kısa zaman sonra bu program online oyun severlerin vaz geçemeyecekleri bir yazılım olacağından adımız gibi eminiz. Bu yüzden bu alan üzerinde TS3 yazılına yönelmemiz sektördeki ts3 sanal sunucu eksikliğini gidermek adına başarılı bir misyon olmuştur.


13-02-2008 TurkSpeak.com Kuruldu

Posted by Ferhat in Tarihli yazı Şubat 13th, 2008 at 09:00 pm

TurkSpeak; internet üzerinden ses ve görüntü trafiği çözümleri sunan bir streaming firmasıdır. 13 Şubat 2008 senesinden bugune kesintisiz hizmet sunan TurkSpeak özellikle TeamSpeak3 hizmetlerinin barındırılması için dedicated, cloud, vds, vps, shell donanımlarının sağlanmasında öncü firma olmayı kısa zamanda başarmıştır.


Lokasyonlarımız üzerindeki sunucularda TS3 satın alma işlemini gerçekleştirirken, ping sürelerisi ve paket kaybı endişesi yaşamanıza gerek yok. Çünkü alanında uzman ekibimiz sizin için en ideal sunucu lokasyonlarını güncel olarak araştırıp hizmetinize açıyor.

Site Haritası
İş Adamı

“İş hayatındaki sürprizlerin yüzde doksan dokuzu olumsuzdur.”

Harold S. Geneen, CEO of ITT Corporation

Yükleniyor..TS3 ALma paketlerimiz siz değerli müşterilerimiz için devamlı güncellenmektedir.

Başa Dön

Streaming protokollerinin kesintisiz kullanıldığı bir Canlı Radyo Dinle platformu https://www.canliradyodinle.fm sayfasını destekliyoruz.
2021 © TurkSpeak. All rights reserved. Design by TS3 Satın Alma